Kraft Yaşetturuz
Pablo Bira - Kraft Yaşetturuz

Hakkımızda

Pablo Bira, 2017 yılında Bodrumda Kraft bira üretimine başlayan genç ve dinamik bir firmadır. Pablo markası, kurucumuz Mustafa Yavaş’ın çok sevdiği ve adını ölümsüzleştirmek istediği köpeğinin isminden alınmıştır.

DAHA FAZLA

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Telefon

0252 316 22 37

E-posta

info@pablobira.com

Adres

Konacık Mah. Gazi Mustafa Akça Sok. No:3/2 Bodrum/Muğla

, Kurumsal - Pablo Bira - Kraft Yaşetturuz

KURUMSAL

PABLO BİRA KURUMSAL

Pablo Bira - Kraft Yaşetturuz
Pablo Bira - Kraft Yaşetturuz

5+

YILDAN FAZLA HİKAYEMİZ

Pablo Bira, 2017 yılında Bodrumda Kraft bira üretimine başlayan genç ve dinamik bir firmadır. Pablo markası, kurucumuz Mustafa Yavaş’ın çok sevdiği ve adını ölümsüzleştirmek istediği köpeğinin isminden alınmıştır. Türkiye'de Kraft bira kültürünü yaygınlaştırmak ve nitelikli bira üretimini gerçekleştirmek amacıyla faaliyete başlayan firmamızda ürünlerimiz çok dikkatli ve titiz bir araştırma yapılarak belirlenmektedir.

Önceliğimiz klasik ürün yaratmak yerine, kendi yorumumuzu farklı tatlara sahip bira hammaddeleri ile harmanlayarak, ele avuca sığmayan Bodrum ruhunun enerjisini yansıtan biralar üretmektir.

Kraft bira üretimi yapan firmamız Türkiye’nin hemen hemen her bölgesinde dağıtım ağına sahiptir. Yükselen trend nedeniyle ülkemizde her geçen gün Kraft bira tüketimi artmaktadır; bu bağlamda sektörün öncü firmalarından olmak bizim için gurur vericidir.